Mokitoja Vilija Vajegaitė-Gruzdienė

Esu dviejų dukrų Agotos ir Kotrynos mama. Jos – tai, kas mane verčia augti, tobulėti ir kasdien išmokti kažką naujo. Gimus dukrai atsidaro natūralus poreikis būti lietuviškoje bendruomenėje bei švęsti lietuviškas šventes. Vedama noro prisidėti prie lietuviškų tradicijų puoselėjimo Bergene prieš ketverius metus aktyviai įsijungiau į lituanistinės mokyklos veiklą ir tai darau iki šiol. Kuo toliau, tuo daugiau džiaugsmo suteikia matymas, kai kuo daugiau žmonių ir vaikų įžvelgia lietuviškų susibūrimų ir lituanistinio ugdymo prasmę. Man lituanistinė mokykla, tai tokia vieta, kurioje smagu, gera bei kaskart norisi sugrįžti, tad siekiu, kad ir lituanistinės mokyklos bendruomenė jaustųsi taip pat.

Vilija Vajegaitė-Gruzdienė

Mokyklos vadovė, Pirmokų mokytoja

Mokytoja Elona Dantaitė-Laurinavičienė

Aš įsitikinusi, kad visi mokytojai yra šaunūs, jei jau pasirinko šią profesiją. Man patinka tai, ką dirbu, patinka būti tarp vaikų, jaustis reikalinga. Spindinčios mokinukų akys, apsikabinimai, nuoširdūs pokalbiai, matoma pažanga ir yra ta kibirkštėlė, kuri neleidžia nuleisti rankų ir skatina džiaugtis savo pasirinkimu.

Elona Dantaitė-Laurinavičienė

Ankstyvojo muzikinio ugdymo mokytoja

Mokytoja Diana Ulmytė

Esu lėlių teatro režisierė, aktorė, renginių vedėja. Mėgstu kurti ir dalintis idėjomis pasitelkdama vizualias menines išraiškas, teatrinius žaidimus, lėles. Žaviuosi vaikų gebėjimu mokytis spontaniškai, entuziastingai, kartais nė nesuvokiant, jog tai pamoka. Pati mokausi iš vaikų, klausausi. Didelę svarbą skiriu lietuvių kalbos, kultūros ir tradicijų puoselėjimui. Lituanistinėje mokykloje jau dirbu 4 metus ir man čia vis labiau ir labiau patinka!

Diana Ulmytė

Ikimokyklinukų mokytoja

Mokytoja Aistė Buivydė

Esu komunikabili, atsakinga ir aktyvi mama. Man labai svarbi lietuvybė, jos puoselėjimas bei tradicijos. Mėgstu save išbandyti naujose veiklose, todėl ir nusprendžiau prisijungti prie lituanistinės mokyklos veiklos.

Aistė Buivydė

Ikimokyklinukų mokytoja

Mokytoja Jurgita Bužienė

Esu kilusi iš Panevėžio, sparnus į gyvenimą išskleidusi Klaipėdoje ir nusileidusi Bergene. Dar paauglystėje susidomėjau savanoriška veikla vaikų bei jaunimo organizacijose, kuri tęsėsi ir Klaipėdos universitete, o atvykusi į Bergeną radau galimybę prisidėti prie lituanistinės mokyklos veiklos bei pasidalinti savo savanorystės patirtimi ir profesinėmis žiniomis. Domiuosi etnokultūriniu ugdymu, nes manau, jog jis prisideda prie tautinio tapatumo stiprinimo. Matau prasmę lietuvių šeimų subūrime ir vienybės puoselėjime, todėl labai kviečiu prisijungti ir Jus prie mūsų gražios lietuviškos šeimos Bergeno lituanistinėje mokykloje. 

Jurgita Bužienė

Antrokų mokytoja